menu sluiten

Technische dag in Regio-Zuid bij Realcar

RealCar Regio Zuid 1_UA

Evenals vorig jaar organiseert Regio Zuid weer een technische dag, dit jaar zijn we op 18 november te gast bij Real Car Restoration in Ochten.

Onze gastheer Roland van den Hoofdakker zal ons bijpraten over een groot aantal onderwerpen die te maken hebben met de techniek van onze Jaguars. Roland is bij een groot aantal van onze leden bekend door zijn technische begeleiding bij vele JDCH buitenlandritten.

Aan de orde zal komen wat wij zelf aan onze Jaguars kunnen doen om de betrouwbaarheid te verbeteren door het repareren van kleinere mankementen, door regulier onderhoud en door het aanbrengen van verbeteringen. In de werkplaats zullen bij de aanwezige auto’s ( op de brug ) met de bijbehorende uitleg van Roland en zijn medewerker de diverse aspecten verduidelijkt worden. Het samenstellen van een “pechpakket” met onderdelen zal daarbij niet worden vergeten.

Voor een parkeerplaats en voor de inwendige mens wordt gezorgd. Graag zien wij u in Ochten!

Gezien de aard van het evenement is het aantal deelnemers beperkt tot maximaal 30 personen.
Mochten U bepaalde onderwerpen besproken willen hebben dan vragen wij u dat tevoren even per mail te melden.

Evenement Gegevens:

WP Data Tables